top of page
clay-banks-LjqARJaJotc-unsplash-blue.jpg

Pomoc lokalnym społecznościom

Aktywizujemy pasjonatów rękodzielników i rzemieślników

Ideą fundacji Polska Izba DIY jest inspirowanie osób, które chcą podzielić się swoją pasją, pokazać innym jak coś można zrobić. Inicjujemy działania wspierające tworzenie lokalnych społeczności, organizujemy warsztaty oraz tworzymy miejsca, gdzie można rozwijać swoje pasje, a także nabyć umiejętności szeroko rozumianego rękodzielnictwa, rzemieślnictwa, np. w zakresie szycia, naprawy odzieży, samodzielnych przeróbek różnych przedmiotów, ich konserwacji.

Dajemy wiedzę, energię do działania oraz wsparcie mentalne. Rozwijamy branżę, która odgrywa ważną rolę w życiu ludzi i zachęca do zrobienia czegoś pożytecznego i przyjemnego. Pokazujemy różne możliwości, zachęcamy do dalszego rozwoju w nurcie Zrób To Sam.

Aktywizacja zawodowa

Angażujemy twórcze społeczności

Innowacyjne pomysły, tworzenie nowych rzeczy lub własnych wersji różnego typu produktów, wyzwalają poczucie samowystarczalności, współuczestnictwa, współpracy oraz przynależności. Jest podstawą do rehabilitacji psychicznej i fizycznej osób wykluczonych zawodowo. Pozwala im przezwyciężyć własne ograniczenia i aktywnie kształtować własne życie i otoczenie.

Polska Izba DIY to fundacja, której nadrzędnym celem jest dbanie o dobrobyt. Nasze programy i działania mają być katalizatorem, który pomaga członkom twórczych społeczności realizować plany i wykorzystywać swój potencjał.


Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w biznesie, aktywizujemy społeczności pasjonatów oraz tworzymy dla nich miejsca pracy.

linkedin-sales-navigator-wS73LE0GnKs-uns
Dla Ciebie: Zaangażuj się

Jeśli chcesz, żebyśmy opowiedzieli Ci o naszym wydarzeniu, wpisz poniżej swoje dane kontaktowe.

ul. Dobra 31, 60-595 Poznań

+48 721 712 661

Dziękujemy za przesłanie!

Dla Ciebie: Kontakt
bottom of page