top of page

Targi Hobby 2020

MIARĄ CZŁOWIEKA JEST BARDZIEJ JEGO HOBBY NIŻ ZAWÓD

5-6 września br. na Międzynarodowych Targach Poznańskich powstanie strefa dla pasjonatów, którzy chcą pokazać się ze swoim rzemiosłem, oraz dla osób, które poszukują kreatywnego zajęcia. 

Na kolorowych i nietuzinkowych stoiskach będzie można podziwiać dzieła tworzone z pasji, wziąć udział w pokazach i warsztatach, a także kupić niezbędne materiały dla rękodzielników.

Artboard 1.jpg

Strefa dla pasjonatów

Szyjesz, lepisz z gliny, heblujesz stoły, a może robisz nalewki? Tworzysz nietuzinkowe rzeczy, lubisz dobry design? A może sprzedajesz piękne materiały i chciałbyś je zaprezentować? Weź sprawy w swoje ręce i pokaż się na Targach Hobby 2020!

Konkursy i warsztaty

Wspólnie tworzymy przestrzeń na Twoje konkursy, pokazy i warsztaty. Dzięki nim poznasz swoich nowych klientów, a także pasjonatów z innych dziedzin, nawiążesz ciekawe kontakty i zyskasz nowe umiejętności.

Artboard 1 copy.jpg
Artboard 1 copy 2.jpg

Biznes w Twoich rękach

Pomożemy Ci zorganizować stoisko lub pokaz na targach. Przygotujemy specjalny panel z ekspertami i motywującymi osobami, które podzielą się wiedzą na temat „własnoręcznie” tworzonego biznesu wyrastającego z pasji.

Targi Hobby 2020: Programy
HOBBY-206.jpg
Targi Hobby 2020: Obraz

Tak było w ubiegłym roku!

Zeszłoroczne targi obfitowały w liczne atrakcje, które znalazły się w strefach tematycznych. W każdej z nich odbyły się pokazy, warsztaty, wystawy, zawody i turnieje.

Artboard 1 copy 3-3.jpg

12000 uczestników targów

To był absolutny rekord odwiedzających podczas Targów Hobby! Przyjeżdżali odwiedzić nas nie tylko Wielkopolanie, ale także uczestnicy z całej Polski!

Artboard 1 copy 3-2.jpg

Ponad 10 stref tematycznych

Strefa gier, kultury i sztuki, wyścigowa, modelarstwa, Escape Room... oraz wiele innych. Udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce spotkań ludzi o niewiarygodnych wręcz pasjach!

Artboard 1 copy 3.jpg

Spotkania ludzi rożnych pasji

Odwiedziło nas wielu hobbystów o szerokich zainteresowaniach. Poznawali się, opowiadali o pasji, dzielili doświadczeniem i wzajemnie inspirowali.

Targi Hobby 2020: Programy

Zapraszamy!

Jeśli chcesz, żebyśmy opowiedzieli Ci o naszym wydarzeniu, wpisz poniżej swoje dane kontaktowe.

Interesuje mnie:

Dziękujemy za przesłanie!

Targi Hobby 2020: Kontakt
pi-diy-strefa-cover-photo-v2.jpg
Targi Hobby 2020: Obraz
bottom of page