Jeśli chcesz, żebyśmy opowiedzieli Ci o naszym wydarzeniu, wpisz poniżej swoje dane kontaktowe.

ul. Dobra 31, 60-595 Poznań

 

Zespół

Parę słów o nas

Alina_cz_b.png

Alina Niewczyk-Toczyńska

Prezes Zarządu

Nominowana przez Głos Wielkopolski do tytułu osobowość roku 2019. Co-founder marki iNEEDle oferującej wykroje ubrań do samodzielnego szycia, tworzącej nowy segment rynku DIY w Polsce.

Współwłaścicielka firmy i drukarni AXLO. Zwolenniczka zarządzania metodą bazującą na konkretnych cechach Teorii Ograniczeń, Lean Management i Six Sigma.
Prywatnie mama bardzo energicznego Stasia i Stefcia, pasjonatka s(ż)ycia i wymyślania niekonwencjonalnych rozwiązań. Amatorka antyków i renowacji wszystkiego co drewniane. 

Piotr Toczyński

Członek Zarządu

Prezes Zarządu drukarni Axlo sp. z o.o., Współzałożyciel marki iNEEDle, tworzącej nowy segment rynku DIY&Craft w Polsce, Wieloletni praktyk sprzedaży, zarządzania oraz budowania skutecznych zespołów, Praktyk zarządzania według metodologii TOC (Teorii ograniczeń)

Photo-Piotr.png
IMG_20200108_212850_edited_edited_edited_edited.jpg

Marcin Dziadoń

Członek Zarządu

Specjalista, praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w kilku dziedzinach, w tym w finansach osobistych, projektowaniu produktów i usług. Lubi kojarzyć różne dyscypliny i podejścia do tematu oraz brać udział w działaniach związanych z kreacją oraz interakcją człowieka i technologii.

Jednym z ulubionych przedmiotów w szkole były ZePeTy, więc umie niejedno zmajstrować.

Marzy o chwili, gdy będzie mógł nowe auto zamienić na stare.

Michał Gołaś

Członek Zarządu

Marketing guy, kreatywny profesjonalista, aktualnie mieszka na końcu świata, ale nie traci kontaktu z bazą. Zawsze chętny do tworzenia rzeczy. A poza DIY? Gra na perkusji, chodzi biegać, a nawet prowadzi agencję digital brandingową takemedia.

_DRO3425-avatar.jpg
Dawid-CZb_02.jpg

Dawid Czyż

Członek Zarządu

Założyciel NB LIGHT Sp. z o.o. właściciela brandów: QUBIK, Strefa Pasji, LUMI czy Betonice. Dzięki niemu marka LUMI uzyskała Europejski Patent na technologię wytwarzania produktów fotoluminescencyjnych. Od lat wciągnięty w świat wyposażenia wnętrz. Finansowy teoretyk z nutą biznesowej praktyki. Doświadczony handlowiec, który częściej kieruje się sercem niż rozumem. Prawdziwy spokój odnajduje we wspólnych chwilach spędzonych z bliskimi wśród natury. Docenia dobrą kuchnię, drapieżne samochody oraz kojące działanie muzyki. W wolnych chwilach lubi się zaszyć w swojej pracowni i stworzyć coś HANDMADE nie tracąc przy tym palców.

Dominika Job

PR Manager

Współpracuje przy promowaniu polskich i zagranicznych marek. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej. Obecnie związana z magazynem Sukces po poznańsku. Na co dzień UX designer. Prywatnie wspiera dobroczynny projekt celebrity2use, angażujący znane osoby w pomoc NGOsom.

Dominika Job.png
 

©2020 by Polska Izba DIY.