top of page

Jeśli chcesz, żebyśmy opowiedzieli Ci o naszym wydarzeniu, wpisz poniżej swoje dane kontaktowe.

ul. Dobra 31, 60-595 Poznań

Dziękujemy za przesłanie!

Kontakt: Kontakt

Zespół

Parę słów o nas

Alina_cz_b.png

Alina Niewczyk-Toczyńska

Prezes Zarządu

Nominowana przez Głos Wielkopolski do tytułu osobowość roku 2019. Co-founder marki iNEEDle oferującej wykroje ubrań do samodzielnego szycia, tworzącej nowy segment rynku DIY w Polsce.

Współwłaścicielka firmy i drukarni AXLO. Zwolenniczka zarządzania metodą bazującą na konkretnych cechach Teorii Ograniczeń, Lean Management i Six Sigma.
Prywatnie mama bardzo energicznego Stasia i Stefcia, pasjonatka s(ż)ycia i wymyślania niekonwencjonalnych rozwiązań. Amatorka antyków i renowacji wszystkiego co drewniane. 

Piotr Toczyński

Członek Zarządu

Prezes Zarządu drukarni Axlo sp. z o.o., Współzałożyciel marki iNEEDle, tworzącej nowy segment rynku DIY&Craft w Polsce, Wieloletni praktyk sprzedaży, zarządzania oraz budowania skutecznych zespołów, Praktyk zarządzania według metodologii TOC (Teorii ograniczeń)

Photo-Piotr.png
_DRO3425-avatar.jpg

Michał Gołaś

Członek Zarządu

Marketing guy, kreatywny profesjonalista, aktualnie mieszka na końcu świata, ale nie traci kontaktu z bazą. Zawsze chętny do tworzenia rzeczy. A poza DIY? Gra na perkusji, chodzi biegać, a nawet prowadzi agencję digital brandingową takemedia.

Dominika Job

PR Manager

Współpracuje przy promowaniu polskich i zagranicznych marek. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej. Obecnie związana z magazynem Sukces po poznańsku oraz z wydawnictwem Forum Media Polska. Na co dzień product & service designer. Prywatnie wspiera dobroczynne projekty angażujące znane osoby w pomoc NGOsom (celebrity2use, Save the planet).

Dominika Job.png
Kontakt: Poznaj zespół
bottom of page