top of page

Inspirator przedsiębiorczości

Rozwijamy pasję w dochodowy biznes

Widzimy wartość w każdym człowieku i wiemy jak rozwijać pasję w dochodowe przedsięwzięcie. Pomagamy rękodzielnikom, rzemieślnikom, a także startupom w stawianiu pierwszych kroków w biznesie związanych z nurtem DIY (zrób to sam).

Przygotowaliśmy programy mentorskie, które pomogą zaistnieć twórczym społecznościom na rynku. Stworzyliśmy bazę ekspertów gotowych podzielić się swoim doświadczeniem ze startupami.


Skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz jak rozwinąć swoją działalność. Pomożemy!

Inkubator Pasji: O nas

Formularz subskrypcji

Dziękujemy za przesłanie!

Inkubator Pasji: Subscribe
pi-diy-strefa-cover-photo-v2.jpg
Inkubator Pasji: Obraz

Mentorzy

Ci ludzi pomagają Wam i  nam tworzyć dział DIY w Polsce!

Michał-Głuszczuk-crop-BW.jpg

Michał Głuszczuk

Specjalista Social Media

Od ponad 15 lat zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Z wykształcenia jestem informatykiem, z zamiłowania grafikiem, z doświadczenia marketerem, a hobbystycznie fotografem. Pewnego dnia postanowiłem, że zawodowo chciałbym robić to wszystko naraz. Tak powstało Hello Social.

Martyna-Zastawna_foto-crop-BW.jpg

Martyna Zastawna

Propagatorka idei zero waste i CSR

Założycielka WoshWosh – pierwszej na świecie firmy odnawiającej obuwie, wykładowczyni społecznej odpowiedzialności biznesu oraz mentorka skupiająca się na zagadnieniu odpowiedzialnej mody. Ratuje ginące rzemiosło i pomaga chronić przed likwidacją zagrożone zakłady rzemieślnicze. Udowadnia, że od podstaw można zbudować unikatowy biznes, oraz że nie tylko korporacje z wielkimi budżetami mogą działać społecznie. 

Miłośniczka filozofii, sztuki i estetyki w każdym calu.

Patryk Adamczyk

Patryk Adamczyk

Specjalista Employer Brandingu

Współzałożyciel i partner zarządzający Be About | Hybrid Agency – pierwszej w Polsce agencji hybrydowej, działająca w obszarze employer brandingu, której profil kompetencji i wieloletnie doświadczenia uzupełniają najlepsi eksperci na rynku.

W poprzedniej roli, jako dyrektor marketingu i obsługi klienta Grupy Absolvent, odpowiedzialny za współpracę z klientami z listy TOP500 najlepszych firm w Polsce w ramach działań employer brandingowych oraz strategię i marketing Absolvent Talent Days – największych targów pracy i praktyk w Polsce.

Malgorzata-Ciuksza_foto-crop-BW.jpg

Małgorzata Ciuksza

Radczyni prawna, propagatorka zero waste

Z zawodu radczyni prawna, z wykształcenia również psycholog. 

Od kilku lat aktywnie wspiera w rozwoju startupy związane z obszarem zero waste, edukując w zakresie ekonomii dzielenia i obiegu zamkniętego. 

Na co dzień mieszka we Włoszech, pracuje w Polsce, ma doświadczenie w prowadzeniu biznesów międzynarodowych. Prowadzi doradztwo prawne, w tym z zakresu ochrony prawa własności intelektualnej, analizy modelu biznesowego ze zwróceniem szczególnej uwagi na aspekty prawno-ekonomiczne, psychologicznych aspektów współpracy w zespole (podział zadań, team building, motywacja), tworzenia relacji z klientem, media relations w praktyce.

Kamila Wrocińska

Kamila Wrocińska

Specjalistka ds. sprzedaży i budowania zespołów

Posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego związanego z sprzedażą, budowaniem zespołów oraz zarządzaniem nimi. Ma za sobą ponad 2000 projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Jest trenerem specjalizującym się w obszarach związanych ze sprzedażą oraz rekrutacją pracowników. Wspiera klientów w zakresie doboru kadry, budowania strategii sprzedaży oraz skutecznej realizacji procesów sprzedażowych. Od 7 lat prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i zarządzania sprzedażą, a także szkolenia w obszarze realizowania skutecznych procesów rekrutacji dla kadry managerskiej. Na co dzień pełni również rolę konsultanta kariery i doradcy biznesowego pracując z zarządami przedsiębiorstw.

Adrian-Wrociński_foto-crop-BW.jpg

Adrian Wrociński

Specjalista ds. rozwoju personalnego i budowania zespołów

Współwłaściciel marki Milado Centrum Rozwoju Personalnego. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w branży IT, produkcyjnej i usługowej. Przez prawie 10 lat spełniał się w roli rekrutera, koordynatora projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych. Z pasji do pomocy innym oraz dzielenia się praktyczną wiedzą, prowadził wiele godzin doradztwa zawodowego.

Od 7 lat pełni rolę konsultanta biznesowego, doradcy strategicznego i personalnego. Prowadzi sesje mentoringowe dla menedżerów, jest trenerem z zakresu budowania i wdrażania strategii, zarządzania oraz przywództwa. Jest certyfikowanym trenerem FRIS.
Od 5 lat jest certyfikowanym trenerem, aktywnym członkiem organizacji Toastmasters International oraz członkiem organizacji rozwijającej liderów John Maxwell Team.

Anna Joniak

Anna Joniak

Konstruktorka ubioru, wykładowca

Wykładowca konstrukcji ubioru w Katedrze Wzornictwa School of Form Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Zawodowo od kilkunastu lat zajmuje się konstrukcją odzieży. Absolwentka Szkoły Odzieżowej w Poznaniu i Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu na kierunku „Projektowanie i kreacja mody”. Jej dyplomowa kolekcja otrzymała wyróżnienie Działu Prasowego w Konkursie dla Młodych Projektantów Mody „Srebrna Pętelka” na Poznańskim Tygodniu Mody Wiosna 1998. Pracowała dla wiodących producentów odzieży w Polsce, opracowując linię konstrukcyjną modeli. Pracuje w systemach konstrukcji komputerowej, ale docenia zalety modelowania ręcznego. Jako projektantka kroju z pasją podchodzi do zagadnień konstrukcji, ​śledząc zmiany i nowości technologiczne w branży produkcji odzieży i aktualne trendy w modzie.

Inkubator Pasji: Poznaj zespół
bottom of page